
Og vinderne blev…
Så er de heldige vindere trukket ved tilfældig lodtrækning! Og tillykke til Charlotte Bisgaard og Ditte Mehner Kristiansen som hver har vundet et sæt undertøj fra Abecita. Og tillykke til Anna Lei som har vundet VIP middag og maskebal for to :D. Jeg sender jer en mail om lidt! Og tusind tak til alle jer der deltog <3. Stay tuned, der er flere konkurrencer på vej :).
Charlotte Bisgaard
Nej hvor fedt!! Det er første gang jeg vinder sådan en konkurrence 😀 Glæder mig at modtage det 😀
Camilla Vilhelmsen
Stort tillykke <3
Charlotte Bisgaard
Hej Emilie. Jeg tænkte på om du fik min mail med adressen i? Hørte aldrig tilbage og har ikke modtaget undertøjet endnu, så blev lidt i tvivl?
emidel
Hej Charlotte 😀 Ej det var mærkeligt du ikke har modtaget det endnu. Firmaet har sendt det af sted lige før påske, måske det ikke nåede ud inden ferien :). Sig til hvis det ikke kommer et par dage efter påse, så skriver jeg lige til dem 🙂 Knus E