Weekday Collection Presse Brunch

Mie from We Wonder

I dag startede dagen med lidt lagersalg hos Wolford, derefter var det til presse brunch i Kødbyen og fremvisningen af den nye Weekday kollektion, kaldet Collection. Den nye kollektion fokusere på lækre kvaliteter som silke, læder og blødt bomuld. Fine basis bluser og farverige styles, jeg er vild med de pudderfarvede silke shorts, den hvide blazer og den smukke blå farve. Kollektionen vil være til at finde i butikkerne fra februar. Se flere billeder her.

bloglovin

7 Kommentarer
  • Uuuh elsker Weekday! Sjov idé med levende modeller (gætter på det er det hun laver i kassen), hendes ringe er for lækre!

    30/11/2011 at 18:47
  • Love the white jacket!

    30/11/2011 at 20:13
  • Fik du købt noget til lagersalget? Hvordan kommer jeg videre når jeg når bunden af din side og gerne vil se nogle “ældre” indlæg??

    /Tina

    30/11/2011 at 23:30
  • I love the shade of blue on the top up there. It looks like a really fab event. Thanks for posting the photos and feel free to drop by me too, soon.

    01/12/2011 at 18:12

Post end kommentar